Personal


Lasteaed-kooli personali moodustavad lasteaiaõpetajad, kooliõpetajad, eripedagoog-logopeed, ringijuhendajad, lasteaiaõpetaja abid, lasteaiaõpetaja assistendid, kokad, koka abi, koristajad, majahoidja, õppejuht, majandusjuhataja ja direktor.

Ingrid Aas – lasteaiaõpetaja ingrid.aas@kula.ee
Moonika Kalme – lasteaiaõpetaja moonika.kalme@kula.ee
Hälis Kibik-Remlik – lasteaiaõpetaja halis.kibik@kula.ee
Tiia Karron – lasteaiaõpetaja tiia.karron@kula.ee
Miina Loik – lasteaiaõpetaja miina.loik@kula.ee
Diana Mihkelsoo – lasteaiaõpetaja diana.mihkelsoo@kula.ee
Liis Tammann – lasteaiaõpetaja liis.tammann@kula.ee
Riko Roosnurm – lasteaia liikumisõpetaja riko.roosnurm@kula.ee

Piret Jaagu – klassiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja piret.jaagu@kula.ee
Sirje Lepik – inglise keele õpetaja sirje.lepik@kula.ee
Signe Münter – pikapäevarühma kasvataja signe.mynter@kula.ee
Marge Paris – klassiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja, spordiringi juhendaja marge.paris@kula.ee
Kaili Pern – muusikaõpetaja lasteaias, koolis, koorijuht, muusikaringide juhendaja kaili.pern@kula.ee
Piret Sirel – klassiõpetaja piret.sirel@kula.ee
Kadrin Põldma – eripedagoog-logopeed koolis, kadrin.poldma@kula.ee
Veronika Raide – eripedagoog-logopeed lasteaias, veronika.raide@kula.ee

Sirely Kukk – lasteaiaõpetaja assistent
Anžela Reisner
– lasteaiaõpetaja assistent
Annika Renss – lasteaiaõpetaja assistent
Maimu Räni – lasteaiaõpetaja assistent
Eha Tomband – lasteaiaõpetaja assistent
Liina Vahter – lasteaiaõpetaja assistent
Keidi Kurvits – lasteaiaõpetaja assistent
Elerin Sagar– lasteaiaõpetaja assistent
Liina Anton – lasteaiaõpetaja assistent
Jana Kamarik – lasteaiaõpetaja assistent
Kätlin Kurrikoff – lasteaiaõpetaja assistent
Liina Noormägi – peakokk
Ülle Berger – kokk

Riina Matteus – koristaja-pesupesija
Egle Sulõnd – koristaja

Andres Trilljärv – aednik-majahoidja
Jaana Vaik – abiõpetaja
Külli Raamat – majandusjuhataja, 6751 401, 5886 2101, kylli@kose.ee
Kristina Sirkas – õppejuht, 6751 401, kristina.sirkas@kula.ee
Maia Alumaa – direktor, 5886 2278, 6751 401, maia.alumaa@kula.ee


Kooliõe teenust osutab TNP Konsultatsioonid OÜ, e-post tnp.konsultatsioonid@gmail.com