Personal


Lasteaed-kooli personali moodustavad lasteaiaõpetajad, kooliõpetajad, eripedagoog-logopeed, ringijuhendajad, lasteaiaõpetaja abid, kokad, koka abi, koristajad, majahoidja, õppejuht, majandusjuhataja ja direktor.

Kärol Andresson-Truu – lasteaiaõpetaja karol.andresson@kula.ee
Anne Irs
– lasteaiaõpetaja anne.irs@kula.ee
Moonika Kalme – lasteaiaõpetaja moonika.kalme@kula.ee
Tiia Karron – lasteaiaõpetaja tiia.karron@kula.ee
Merilin Lall – lasteaiaõpetaja merilin.lall@kula.ee

Miina Loik – lasteaiaõpetaja miina.loik@kula.ee
Rita Lokotar – lasteaiaõpetaja rita.lokotar@kula.ee
Diana Mihkelsoo – lasteaiaõpetaja diana.mihkelsoo@kula.ee
Krista Poolakese-Pajusalu – lasteaiaõpetaja krista.pajusalu@kula.ee
Kadre Päri – lasteaiaõpetaja
Hanna Uueni – lasteaiaõpetaja hanna.uueni@kula.ee
Riko Roosnurm – lasteaia liikumisõpetaja riko.roosnurm@kula.ee

Piret Jaagu – klassiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja piret.jaagu@kula.ee
Sirje Lepik – inglise keele õpetaja sirje.lepik@kula.ee
Signe Münter – klassiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja signe.mynter@kula.ee
Marge Paris – klassiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja, spordiringi juhendaja marge.paris@kula.ee
Kaili Pern – muusikaõpetaja lasteaias, koolis, koorijuht, muusikaringide juhendaja kaili.pern@kula.ee
Piret Sirel – klassiõpetaja piret.sirel@kula.ee
Kadrin Põldma – eripedagoog-logopeed koolis, kadrin.poldma@kula.ee
Veronika Raide – eripedagoog-logopeed lasteaias, veronika.raide@kula.ee

Ruth Hirv – abiõpetaja
Anžela Reisner – lasteaiaõpetaja abi
Maimu Räni – lasteaiaõpetaja abi
Külli Tamm – lasteaiaõpetaja abi
Eha Tomband – lasteaiaõpetaja abi
Liina Vahter – lasteaiaõpetaja abi
Tiina Rosenberg – peakokk
Liina Noormägi – kokk

Ülle Berger – köögi abitööline
Riina Matteus – koristaja-pesupesija
Egle Sulõnd – koristaja

Andres Trilljärv – aednik-majahoidja
Külli Raamat – majandusjuhataja, 6751 401, 5886 2101, kylli@kose.ee
Signe Sirel – direktor, 6751 401, 5886 2278, signe.sirel@kula.ee

Kooliõe teenust osutab TNP Konsultatsioonid OÜ, e-post tnp.konsultatsioonid@gmail.com