Head lapsevanemad!

Augustis on avatud kaks valverühma. Osad õpetajad on veel puhkusel ning tööl on ka asendustöötajad. Lapsed jaotatakse valverühmade vahel võrdselt. Töötajad töötavad graafiku alusel.
Ühtlasi teavitan, et esialgselt oli uue rühma mooduli paigaldamine planeeritud juulikuuse, kuid kahjuks on see lükkunud augustisse. Praeguse seisuga käib ehitusprojekti kooskõlastamine erinevate ametitega (Terviseamet, Päästeamet jmt). Ehitaja on küll lubanud, et saame septembris avada uue rühma, kuid täpne teave selle kohta praegu puudub. Sellest tulenevalt toimuvad augustis territooriumil kaevetööd, puude mahavõtmine, jmt. 
Uusi lapsi saame lubada lasteaeda siiski alles septembris. Küll aga võivad uute laste vanemad koos lastega augusti teises pooles teha tutvust lasteaia mänguväljakutega ajal, mil lasteaia lapsed on õues. Kindlasti tutvustage ennast ka õpetajatele. Rühmade nimekirjad avaldan augustikuu teises pooles. 
Kui tekib küsimusi, siis palun võtke ühendust kodulehel olevate kontaktide kaudu. Kui midagi täpsustub mooduli paigaldamise osas, siis teavitan teid sellest esimesel võimalusel. 

Ilusat suve jätku soovides

Signe Sirel
Direktor